Detaylı Tanıtım Sayfası https://twitterpanel.emreakdemir.com.tr

 

Panel Hakkında

EA Gelişmiş Twitter Panel Nedir ? Ne İşe yarar ?

EA Gelişmiş Twitter Panel tüm twitter hesaplarınızı çok kolayca yönetebilmenizi sağlayan çok gelişmiş bir panel sistemidir. Ve en önemlisi de bunu otomatik yapar. Siz sisteme hesaplarınızı ekledikten sonra twitterla güvenli api bağlantısı kurarak, eklediğiniz hesapların kendi kendilerine, verdiğiniz listelerden tweet atmalarını, takip ve vazgeçme işlemleri yapmalarını sağlar. Eğer isterseniz otomatik sistem çalışırken manuel olarak istediğiniz tweetlere favori retweet gönderme işlemleri de yapabilirsiniz. Panelde detaylı bir çok özellik vardır. Tüm özellikler için tanıtım videosunu izleyiniz.

Programda o kadar fazla özellik mevcuttur ki, hesapların atacağı tweet saatlerini bile özelleştirebilirsiniz. Takip sayılarına sınırlamalar koyabilirsiniz. Rasgele tweet atma özelliğiyle gün içinde rasgele 5 tweet at gibi hedefler belirleyebilirsiniz !

Sisteme hesap eklerken twitterin resmi uygulaması üzerinden giriş yapılır. Bu yüzden hesaplarınız 100% olarak güvendedir ! Sistem üzerinde hesap yoktur, kendi hesaplarınızı ekleyip kendi hesaplarınızla favori retweet takip vazgeçme takipçi arttırma işlemleri yapabilirsiniz. Eğer ek hesaplarınız yoksa hesap satan sitelerden toplu hesaplar satın alarak sınırsız favori retweet takipçi gönderme işlemi yapabilirsiniz.

SADECE BİR KAÇ EKRAN GÖRÜNTÜSÜ

EA Gelişmiş Twitter Panel

 

EA Gelişmiş Twitter Panel

 

EA Gelişmiş Twitter Panel

 

 

Panel Özellikleri

EA Gelişmiş twitter panelde çok fazla özellik vardır. Uygulamayı kullanırken bunu kendiniz de farkedeceksiniz. Panelde neredeyse yok yok ! Program hem otomatik olarak hesaplarınızı kasar, tıpkı gerçek bir insan yönetiyomuş gibi tweetler atar takip işlemleri yapar vazgeçme işlemleri yapar. Hem de manuel olarak istediğin hesaba sistemine eklediğin hesaplardan istediğin kadar favori retweet takipçi gönderebilirsin. Otomatik sistemin ayarlarını da sen yapabilirsin. Kimlerden takip yapmasını istiyosan ona bir liste verebilirsin. İstediğin zaman da attığın favorileri retweetleri takipçileri geri çekebilirsin.

Tanıtım ve Kullanım Videosu

 

Satın Al

Çok Çok Çok Uygun Fiyatlar !

Kendinize en uygun zamanı seçerek satın alma işlemine başlayın. Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra programın indirme linki verilecek ve kayıt olduğunuz kullanıcı adı ve şifrenizle programa giriş yapabileceksiniz.

Ardından hemen kullanmaya başlayabilirsiniz ! Ürününüzü sadece tek bilgisayardan kullanabilirsiniz. O yüzden ilk girişi kendi bilgisayarınızdan yapmayı unutmayın.

Tek seferde alıp programa büyük bedeller ödemenize gerek yok ! Sadece 50 TL karşılığında 1 Aylık alıp programı deneyebilirsiniz. Beğendiğiniz takdirde dilediğiniz zaman süreyi uzatabilirsiniz.

 

Detaylı Tanıtım Sayfası https://twitterpanel.emreakdemir.com.tr