Öncelikle bu kod Gönderi üzerinden beğenenleri davet etmek isteyenler için geçerlidir. Eğer sayfanıza direk arkadaşlarınızdan davet yapmak istiyorsanız diğer konuya göz atmalsınız.

Diğer konu : Efsane Facebook Toplu Davet Kodu En Güncel 2017 !

 

Merhabalar arkadaşlar. Bugün sizlere diğerlerine benzemeyen bir davet kodu daha vereceğim. Kodlaması tamamen bana aittir. Facebookta biliyorsunzu ki sayfa yöneticisiyseniz gönderinizi beğenen fakat sayfanızı beğenmemiş olan kişileri sayfanıza davet edebiliyorsunuz. Bunu yapmak sizin için yorucu olabilir. Özellikle erişimi yüksek bir facebook sayfanız varsa bu davet kodu çok çok işinize yarayacaktır. 

Otomatik olarak kendisi aşağı kaydırıp butonlara kendisi tıklıyor hiçbirşey yapmanıza gerek kalmıyor. Hatta ve hatta kaç kişi davet etmek istediğinizi siz belirleyebiliyorsunuz ! Siz hiçbirşey yapmayın kendisi otomatik olarak kaydırsın.

 

Efsane facebook beğenenlerden davet kodunun kullanımı (2016 - Güncel) : 

 

Öncelikle facebook sayfamı beğenmeyi unutmayın !

https://www.facebook.com/CodedByEmreAkdemir/

 

Daha sonra tek yapmanız gereken Chrome, internet explorer veya Mozilla tarayıcınızdan davet etmek istediğiniz sayfaya girip bir gönderinin altındaki beğenenlerin isimlerinin yazdıkları yere tıklayıp davet penceresini açmak !

Yani normal tarayıcınızdan sayfanıza giriyorsunuz. Gönderiden beğenenleri davet penceresini açıyorsunuz ve aşağıda vermiş olduğum kodu F12 (Öğeyi denetle) kısmındaki konsola yapıştırıp Enterlıyorsunuz ! Hepsi bu kadar. Davet penceresi açıldığında kişilerin yüklenmesini bekleyin.

 

En üstteki davet edilecek kişi sınırında yazan 5000 rakamını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. İsterseniz 10 yapın 10 kişi davet edince davet etmeyi bıraksın.

 

Not : Kodlama bana ait olduğu için, değiştirilmemesi için kodu şifreledim.

 

Kod : 

 

